www.gminarybno.pl

Drukuj

Uwaga mieszkańcy ul. Strumykowej!

Opublikowano 2018-06-19 09:44:15. Artykuł wyświetlono: 980 razy.

Uwaga właściciele nieruchomości przy ul. Strumykowej w Rybnie. Gmina Rybno pozyskała dofinansowanie w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej i będzie realizować projekt pn. „Przebudowa drogi gminnej Nr 185061N w Rybnie ul. Strumykowa”.

W związku z tym właściciele nieruchomości proszeni są o niezwłoczne wykonanie przykanalików kanalizacji sanitarnej i przyłączy wodociągowych. Po wykonaniu drogi w okresie gwarancji nie będzie udzielona zgoda na wykonanie przykanalików i przyłączy w drodze, lub właściciel nieruchomości do której będzie wykonywany przykanalik bądź przyłącze przejmie obowiązki gwaranta dla całego zadania inwestycyjnego.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka