www.gminarybno.pl

Drukuj

Uwaga rolnicy! Nowe zasady szacowania szkód łowieckich

Opublikowano 2018-04-13 07:50:19. Artykuł wyświetlono: 307 razy.

Od 1 kwietnia obowiązują nowe zasady szacowania szkód w uprawach rolnych spowodowanych przez dziki, łosie, jelenie, daniele i sarny.

W związku z wejściem w życie nowej ustawy z 22 marca 2018 r. o zmianie ustawy Prawo łowieckie, która wprowadziła nowe rozwiązania z zakresu szacowania szkód łowieckich, informujemy rolników, że wszystkie zgłoszenia szkód łowieckich z terenu gminy Rybno od dnia 1 kwietnia 2018 r. przyjmowane są w Urzędzie Gminy Rybno ul. Lubawska 15, 13-220 Rybno.

Obowiązuje wyłącznie forma pisemna zgłoszenia, druki zgłoszenia można pobrać w Urzędzie Gminy Rybno w pokoju Nr 10 piętro II – u P. Anny Marek oraz na stronie internetowej BIP Urzędu Gminy Rybno www.bip.gminarybno.pl w zakładce procedury załatwiania spraw.
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka