V Przegląd Kabaretów 'HIHIHAHA'

Opublikowano 2012-11-12 14:04:42. Artykuł wyświetlono: 2479 razy.

W dniach 17 i 18 listopada odbędzie się V Przegląd Kabaretów Wiejskich HIHIHAHA. Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska serdecznie zaprasza do Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku w najbliższą sobotę i niedzielę na godzinę 17:00.

Przez dwa dni będą występy 9 kabaretów m.in.: Kabaret Beznazwy, Różne Odcienie Blondu, Wataha, Kabaret Zamówiony, Kabaret Podobny Do Mnie, Cezary Sadowski, Tomasz Ślężak. Kabarety będą walczyć o atrakcyjne nagrody, w tym nagrodę publiczności, zatem widzowie będą mieli kluczową rolę na HIHIHAHA.

W niedzielę o godz. 19:30 wystąpi gwiazda przeglądu Kabaret Z Konopi z Kielc.

Przegląd organizuje w tym roku Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska wraz z partnerami Stowarzyszeniem Rozwoju Gminy Kurzętnik, Kaczym Bagnem – Miejscem Inicjatyw Pozytywnych, a finansowany jest przez Program Rozwoju Obszarów Wiejskich PROW.

Serdecznie zapraszamy wszystkich od 14 roku życia. Wstęp bezpłatny.

Pośmiejcie się z nami!

nadesłała: Ewa Rezmer, LGD Ziemia Lubawska