VI sesja Rady Gminy Rybno

Opublikowano 2015-05-11 16:02:12. Artykuł wyświetlono: 1544 razy.

Informuję, że w dnia 20 maja 2015r. o godz. 10:00 w Sali OSP w Rybnie przy ul. Lubawskiej 15 odbędzie się VI sesja Rady Gminy Rybno.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Ustalenie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z V sesji Rady Gminy Rybno.
  5. Szkolenie nt.,,Akcji kurierskiej” prowadzone przez przedstawiciela WKU w Ostródzie.
  6. Wręczenie stypendium za osiągnięcia sportowe Karolowi Szczepańskiemu oraz listu gratulacyjnego Państwu Agnieszce i Radosławowi Szczepańskim i Kolarskiemu Klubowi Sportowemu w Ciechanowie.
  7. Sprawozdanie z działalności międzysesyjnej Wójta Gminy.
  8. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z kontroli GOPS, SPG ZOZ, Biblioteki Publicznej w Rybnie za 2014 rok.
  9. Przedstawienie przez Kierownik GOPS Oceny zasobów pomocy społecznej Gminy Rybno.
  10. Podjęcie uchwał w następujących sprawach:
    1. zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Rybno na lata 2015-2020,
    2. zmian w budżecie Gminy Rybno na 2015 rok,
    3. ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w mieszkaniu chronionym,
    4. ogłoszenia konkursu na stanowisko Zastępcy Dyrektora Samodzielnego Publicznego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rybnie i powołania komisji konkursowej,
    5. zniesienia statusu pomnika przyrody,
    6. zmiany uchwały w sprawie określenia zasad przyznawania diet sołtysom/odmowy uwzględnienia wezwania do usunięcia naruszenia prawa,
    7. wyrażenia zgodny na sprzedaż nieruchomości,
    8. udzielenia bonifikaty od ceny nieruchomości,
    9. udzielenia bonifikaty od ceny nieruchomości,
  11. Wręczenie Sołtysom zaświadczeń o ukończenia szkolenia nt.,,Jak w praktyce utworzyć i wykorzystać środki funduszu sołeckiego”.
  12. Wolne wnioski i zapytania.
  13. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady Gminy