VIII Przegląd kabaretów 'HIHIHAHA'

Opublikowano 2015-10-02 08:44:14. Artykuł wyświetlono: 1532 razy.

Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska wraz z partnerami Stowarzyszeniem Rozwoju Gminy Kurzętnik oraz Kaczym Bagnem – Miejscem Inicjatyw Pozytywnych serdecznie zapraszają do uczestnictwa w VIII PRZEGLĄDZIE KABARETÓW „HIHIHAHA!” , który odbędzie się 28 i 29 listopada 2015r. w Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku.

To już ósma edycja zapoczątkowanego osiem lat temu kabaretonu i jesteśmy przekonani, ze nie ostatnia. Przegląd odbędzie się w Kurzętniku w Sali Gminnego Centrum Kultury. Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska – organizator imprezy - serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane grupy kabaretowe do zaprezentowania się na przeglądzie i zawalczenia o atrakcyjne nagrody. Planujemy występy kilku kabaretów w czasie tych dwóch dni, a także występ gwiazdy wieczoru na zakończenie Przeglądu.

Jeśli jesteście młodzieżowym, seniorskim, amatorskim, profesjonalnym, wiejskim, miejskim kilkuletnim lub kilkunastoletnim lub po prostu kabaretem, który lubi przygody i dobrą zabawę zapraszamy do nas na VIII Przegląd Kabaretów HIHIHAHA!

Organizatorzy zapewniają artystom nocleg w Kaczym Bagnie – Miejscu Inicjatyw Pozytywnych (www.kaczebagno.pl) oraz wyżywienie. Jest to niezależny ośrodek kultury i edukacji zajmujący się animacją młodzieży oraz pedagogiką alternatywną. Po skompletowaniu wszystkich grup przedstawimy Państwu szczegółowy program imprezy. W sobotę 28.11.15 jak i w niedzielę 29.11.15 Przegląd rozpocznie się najprawdopodobniej o godzinie 17:00. Zaplanowaliśmy dla naszych gości warsztaty artystyczne w niedzielę w godzinach przedpołudniowych.

Mamy nadzieję, że przyłączą się Państwo do nas w tym roku i wezmą udział w VII PRZEGLĄDZIE KABARETÓW „HIHIHAHA!”

Prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej (do ściągnięcia na stronie www.lgdziemialubawska.pl oraz www.kaczebagno.pl ) i odesłanie jej do 16 października 2015r. do godz. 14:00, na adres biuro@lgdziemialubawska.pl

Osobą do kontaktu jest Angelika Kozikowska (biuro@lgdziemialubawska.pl, tel. 564918163)
Do zobaczenia w listopadzie na HIHIHAHA!

W imieniu Zarządu LGD Ziemia Lubawska
Kamila Kulpa