www.gminarybno.pl

Drukuj

W XX finale zebraliśmy prawie 10 tys.

Opublikowano 2012-01-11 13:54:26. Artykuł wyświetlono: 2196 razy.

W niedzielę 8 stycznia 2012 roku na terenie Gminy Rybno przeprowadzona została zbiórka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku Gmina Rybno zebrała 9614,91zł i pobiła zeszłoroczny rekord. Dwudziestu czterech wolontariuszy kwestowało w Rumianie, Hartowcu, Koszelewach, Szczuplinach, Rybnie oraz Grodzicznie.

O godzinie 18.00 na sali OSP w Rybnie odbyły się licytacje gadżetów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz przedmiotów przekazanych przez sponsorów.

Otwarcie imprezy dokonał Wójt Gminy Rybno pan Edmund Ligman, który również aktywnie brał udział w licytacji. Na scenie zaprezentowała się również Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Rybna, grupa wokalna z Hartowca przygotowana przez panią Beatę Drzewińską, harcerze pod opieką pani Wioletty Ślubowskiej oraz zwyciężyni Gali Piosenki 2011 Weronika Psiuk. Na zakończenie wystąpił zespół Vidmo z Działdowa oraz Dj-e Daniel Muchowski i Marcin Witkowski z Rybna.

Szef sztabu gorąco dziękuje wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji i wrzucili pieniądze do puszki, bądź brali udział w licytacji. Serdeczne podziękowania składa również dla tych, którzy przekazali przedmioty do licytacji: panu Leszkowi Zakrzewskiemu, państwu Marioli i Władysławowi Krajewskim, panu Józefowi Karczewskiemu, panu Józefowi Malinowskiemu, panu Mateuszowi Muchowskiemu, przewodniczącemu Rady Gminy panu Marianowi Ligmanowi, pani Marii Raczyńskiej oraz pan Marianowi Medreskiemu. Podziękowania należą się również wszystkim, którzy włączyli się w organizację :strażakom, policji, pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie, opiekunom oraz przede wszystkim wolontariuszom i ich rodzicom.

Szef sztabu WOŚP w Rybnie
Jarosław Rolkowski     

Lista wolontariuszy:

 1. Chechłowska Marlena
 2. Chechłowski Rafał
 3. Ciżewska Magdalena
 4. Ćwiek Aleksandra
 5. Gruźlewska Patrycja
 6. Gurgielewicz Julia
 7. Jarzynka Weronika
 8. Karbowska Klaudia
 9. Kłosowski Michał
 10. Kopańska Milena
 11. Łukaszewski Ireneusz
 12. Meller Mateusz
 13. Nigowska Weronika
 14. Pępek Julita
 15. Psiuk Weronika
 16. Rolka Agnieszka
 17. Rolkowska Oliwia
 18. Rolkowski Patryk
 19. Sosnowska Patrycja
 20. Stepnowska Emilia
 21. Tylman Tomasz
 22. Drzewińska Beata
 23. Ślubowska Wioletta
 24. Rolkowski Jarosław

Galeria zdjęć skojarzona z tekstem 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka