Weź udział w rywalizacji - 800 km biegiem po Gminie Rybno w 2020 roku

Opublikowano 2020-01-17 13:33:36. Artykuł wyświetlono: 840 razy.

Nieformalna Grupa Młodzieży „W Rękach Młodych”, Serwis informacyjny – Syla, Gmina Rybno oraz OSiR Rybno ma zaszczyt zaprosić na V rywalizację pn. „800 km biegiem po Gminie Rybno w 2020 roku”, której głównym celem jest popularyzowanie zdrowego trybu życia oraz upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności.

- Rozpoczynamy kolejny projekt, którego głównym pomysłodawcą i organizatorem jest grupa młodzieży „W Rękach Młodych”. Zapraszamy do rywalizacji „1400 km rowerem po Gminie Rybno w 2020 roku” każdego, kto chciałby aktywniej spędzać czas w 2020 roku. Zapraszamy amatorów jazdy na rowerze oraz tych, którzy chcieliby rozpocząć nową przygodę i zacząć jeździć - do czego oczywiście namawiamy. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem rywalizacji oraz do wspierania naszego projektu - informuje przewodniczący grupy „W Rękach Młodych” Sylwester Kasprowicz.

Regulamin dostępny jest na stronie: www.sis-rybno.pl

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz