www.gminarybno.pl

Drukuj

Wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej

Opublikowano 2015-10-15 15:40:56. Artykuł wyświetlono: 1330 razy.

14 października 2015 r. w Olsztynie odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej organizowane przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Na zaproszenie kurator oświaty na uroczystość przybyli licznie zaproszeni goście. Byli wśród nich przedstawiciele instytucji i urzędów państwowych, jednostek samorządu terytorialnego, uczelni wyższych, związków zawodowych oraz grono nauczycieli i pracowników oświaty. Gminę Rybno reprezentowali nauczyciele Zespołu Szkół w Rybnie p. Danuta Ogrodowczyk i p. Jerzy Anczykowski w towarzystwie dyrektora szkoły p. Magdaleny Anczykowskiej oraz dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego w Rumianie p. Hanna Kichhof. Podczas uroczystości odbyła się ceremonia odznaczenia nauczycieli Medalem Komisji Edukacji Narodowej (otrzymali je p. Hanna Kirchhof i p. Jerzy Anczykowski) oraz wręczenia Nagród Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Tę wyjątkową nagrodę otrzymała p. Danuta Ogrodowczyk za wybitne osiągniecia dydaktyczno-wychowawcze. Serdeczne gratulacje i życzenia wszystkiego najlepszego w życiu osobistym oraz satysfakcji z dobrze pełnionych obowiązków zawodowych.

Nadesłała: Magdalena Anczykowska
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka