www.gminarybno.pl

Drukuj

Wspólne kolędowanie w Centrum Kultury

Opublikowano 2017-12-22 09:50:07. Artykuł wyświetlono: 585 razy.

Oj maluśki, maluśki – w czwartek, 21 grudnia o godz. 18:00 w Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie odbyło się wspólne kolędowanie, na które wcześniej wszystkich mieszkańców zapraszał Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Ksiądz Kanonik – Mirosław Owczarek oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie.

Co czekało na mieszkańców na wspólnym kolędowaniu? – Występy artystyczne kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Rybnie, Chórku Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Rybnie oraz występy solowe - Weroniki Psiuk, Eweliny Deptuły i Karoliny Urbańskiej. Zgromadzona publiczność dołączała się do śpiewania kolęd z każdą minutą coraz bardziej, a w trakcie wspólnego kolędowania na wszystkich czekał barszcz czerwony oraz potrawy z Wigilijnego stołu. Na końcu spotkania Tomasz Węgrzynowski, Jarosław Rolkowski, Dariusz Tara oraz Mirosław Remus złożyli mieszkańcom najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka