www.gminarybno.pl

Drukuj

Wybory samorządowe 2014

Opublikowano 2014-11-13 12:09:43. Artykuł wyświetlono: 1630 razy.

W dniu 16 listopada 2014 r. odbędą się wybory samorządowe. Przypominamy Państwu o granicach obwodów głosowania i siedzibach obwodowych komisji wyborczych, w których będzie można oddawać głosy.

Głosowanie odbędzie się w najbliższą niedzielę, w godzinach od 7:00 do 21:00. Na terenie Gminy Rybno funkcjonować będzie dziewięć lokali wyborczych, w tym cztery przystosowane do potrzeb wyborców z niepełnosprawnością.

ZAŁĄCZNIKI:

  • OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Rybno w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o numerach i granicach stałych obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych w tym o siedzibach obwodowych komisji wyborczych właściwych dla głosowania korespondencyjnego i o lokalach przystosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych w wyborach do rady gminy, rady powiatu, sejmików województw oraz wyborów Wójta zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r. 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka