Wyniki konkursu historyczno- plastycznego

Opublikowano 2020-12-03 08:05:37. Artykuł wyświetlono: 959 razy.

Szkoła Podstawowa im.ks.Jana Twardowskiego we współpracy ze Stowarzyszeniem Dzieci Twardowskiego oraz Warmińsko- Mazurskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie – Olsztyńskim Centrum Edukacji Ekologicznej zorganizowały konkurs historyczno- plastyczny ,,Mój lapbook’’.

Głównym celem organizowanego konkursu było upamiętnienie 100 rocznicy plebiscytu na Warmii, Mazurach i Powiślu, zmotywowanie uczniów do pogłębiania wiedzy historycznej o najważniejszych wydarzeniach w dziejach Ojczyzny. Uczniowie mogli doskonalić umiejętność zbierania materiałów i informacji z różnych źródeł , rozwijali swoją ciekawość poznawczą i twórcze myślenie.

Na konkurs wpłynęło 35 lapbooków z placówek oświatowych Gminy Rybno.

Komisja konkursowa nagrodziła następujących uczestników:

1.miejsce Anna Małecka – Szkoła Podstawowa im .Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie

2.miejsce Roksana Grosz – Szkoła Podstawowa im. Mistrzów Olimpijskich w Żabinach

3.miejsce Dominika Kruszewska – Szkoła Podstawowa im. Mistrzów Olimpijskich w Żabinach

Wyróżnienia:

1.Patryk Ruciński –Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie

2.Błażej Markowski – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu

Dorota Rosik – Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
Patrycja Szczawińska – Szkoła Podstawowa im . Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie

5.Karolina Mądzelewska – Szkoła Podstawowa im. Mistrzów Olimpijskich w Żabinach

6.Wiktoria Rozentalska – Szkoła Podstawowa im.ks.Jana Twardowskiego w Rumianie

Aleksandra Delegacz – Szkoła Podstawowa im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
Szymon Marek – Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Koszelewach
Izabela Cichorska – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu
Zuzanna Chyrzyńska – Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie

Dla pozostałych uczestników przygotowano dyplomy za udział w konkursie a także drobne upominki.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Więcej zdjęć na stronie: https://sprumian.pl/wyniki-konkursu-historyczno-plastycznego-moj-lapbook-100-lecie-plebiscytu-na-warmii-i-mazurach,462,pl

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie – Olsztyńskie Centrum Edukacji Ekologicznej