www.gminarybno.pl

Drukuj

Wyróżnienie w sportowym współzawodnictwie

Opublikowano 2014-04-08 09:21:35. Artykuł wyświetlono: 1049 razy.

Gmina Rybno została wyróżniona w Wojewódzkim Sportowym Współzawodnictwie Gmin w roku 2013.

Podczas specjalnej sesji Rady Wojewódzkiej Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w dniu 27.03.2014 r. wręczono nagrody gminom oraz klubom w ramach Wojewódzkiej Klasyfikacji Najlepszych Gmin oraz Gminnych Zrzeszeń LZS w 2013 r.

Podczas spotkania, które odbyło się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, uhonorowano czołowe kluby regionu.

W województwie warmińsko-mazurskim istnieje blisko 250 klubów i stowarzyszeń. Wyróżnienie otrzymało również 10 z pośród 77 najbardziej usportowionych gmin województwa warmińsko – mazurskiego, w tym statuetkę otrzymała Gmina Rybno. Została ona doceniona za udział, wyniki jak również organizowanie licznych imprez sportowych na naszym terenie. Gmina Rybno zajęła 10 miejsce w Wojewódzkim Sportowym Współzawodnictwie Gmin w roku 2013. Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego reprezentował wicemarszałek Marek Brzezin.
 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka