XLI Sesja Rady Gminy Rybno

Opublikowano 2014-02-17 09:35:48. Artykuł wyświetlono: 1821 razy.

Informuję, że w dnia 27 lutego 2014 r. o godz. 10:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Rybno ul Lubawska 15 odbędzie się XLI sesja Rady Gminy Rybno.

Porządek obrad

1. Otwarcie sesji
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad
  3. Ustalenie porządku obrad
  4. Przyjęcie protokołu z XL sesji Rady Gminy Rybno.
  5. Sprawozdanie międzysesyjne Wójta Gminy Rybno.
  6. Sprawozdanie Wójta Gminy dotyczące wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i placówkach prowadzonych przez Gminę Rybno.
  7. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Rybno za 2013 rok.
  8. Podjecie uchwał w następujących sprawach:
    1. zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Rybno na lata 2014-2020,
    2. zmian w budżecie Gminy Rybno na 2014 rok,
    3. udzielenia Powiatowi Działdowskiemu pomocy finansowej,
    4. zatwierdzenia taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków na terenie Gminy Rybno,
    5. wyrażenia zgody na obciążenie służebnością przesyłu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Rybno,
    6. przyjęcia sprawozdania z realizacji programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Rybno,
    7. przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Rybno,
    8. wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości w drodze bezprzetargowej,
    9. wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości w drodze bezprzetargowej,
    10. nieodpłatnego przejęcia od Skarbu Państwa do zasobu gminnego nieruchomości gruntowych,
    11. nieodpłatnego przejęcia nieruchomości z przeznaczeniem na ogólnodostępną plażę.
    12. określenia zasad zwrotu wydatków w zakresie dożywiania w formie posiłku albo świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim programem wpierania finansowego gmin w zakresie dożywiania ,,Pomoc państwa w zakresie dożywiania” na lata 2014-2020.
  9. Wolne wnioski i zapytania.
  10. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady Gminy