XLVIII Sesja Rady Gminy Rybno

Opublikowano 2014-10-29 13:45:30. Artykuł wyświetlono: 1701 razy.

Informuję, że w dniu 7 listopada 2014r. o godz. 10:00 w Sali OSP Rybno, ul. Lubawska 15 odbędzie się XLVIII sesja Rady Gminy Rybno.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Ustalenie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z XLVII sesji Rady Gminy Rybno.
  5. Sprawozdanie z działalności międzysesyjnej Wójta Gminy Rybno.
  6. Informacja o realizacji budżetu Gminy Rybno w I półroczu 2014.:
    1. stanowisko z kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Rybno w sprawie realizacji budżetu Gminy Rybno w I półroczu 2014r.
  7. Informacja Wójta Gminy o wynikach przeprowadzonej analizy oświadczeń majątkowych.
  8. Informacja Przewodniczącego Rady Gminy o wynikach przeprowadzonej analizy oświadczeń majątkowych Radnych Rady Gminy.
  9. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych Gminy Rybno w roku szkolnym 2013/2014.
  10. Informacja Wójta Gminy Rybno o podmiotach, w których wykonywana jest kara ograniczenia wolności oraz praca społecznie użyteczna.
  11. Sprawozdanie z działalności Rady Gminy oraz Komisji Rady Gminy Rybno w okresie kadencji 2010-2014.
  12. Podjęcie uchwał w następujących sprawach:
    1. zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Rybno na lata 2014-2020,
    2. zmian w budżecie Gminy Rybno na 2014 rok,
    3. uchwalenia rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi,
    4. zaopiniowania planu aglomeracji Rybno,
    5. zatwierdzenia Planu Odnowy Miejscowości Szczupliny,
    6. uchwalenia ,,Projekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Rybno” ,
    7. kierunków działania Wójta Gminy Rybno dotyczących działalności w zakresie telekomunikacji.
    8. zwolnień z podatku od nieruchomości,
    9. zmiany uchwały w sprawie ustalenia stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg gminnych Gminy Rybno.
  13. Wolne wnioski i zapytania.
  14. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady Gminy