www.gminarybno.pl

Drukuj

XXI Olimpiada wiedzy o Obronie Cywilnej - finał wojewódzki

Opublikowano 2016-03-16 12:36:52. Artykuł wyświetlono: 1036 razy.

11 marca 2016 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się finał wojewódzki XXI Olimpiady wiedzy o Obronie Cywilnej. Powiat działdowski reprezentowali zwycięzcy etapu powiatowego – uczniowie LO im. Bp. J. Chrapka w Rybnie – Hubert Psiuk i Kamil Wieczorek.

Zawody składały się z dwóch części: I część (indywidualna) to test sprawdzający i II (zespołowa) – teoretyczno-praktyczna. Do drugiego etapu przechodziła tylko piątka najlepszych drużyn, wśród których znaleźli się reprezentanci z LO w Rybnie. Wykazując się ogromną wiedzą i umiejętnościami, uczniowie zdobyli 3 miejsce spośród 20 drużyn naszego województwa. To wielki sukces, który był zwieńczeniem ich solidnej pracy. Opiekunem drużyny był p. Karol Rykaczewski.

Gratulujemy.

Nadesłała: Magdalena Anczykowska
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka