XXIII Wirtualny Bieg Niepodległości

Opublikowano 2020-11-12 12:52:42. Artykuł wyświetlono: 1251 razy.

W tym roku XXIII WIRTUALNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W RYBNIE odbył się w innej odsłonie.

Mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej możemy być usatysfakcjonowani, że osób promujących zdrowy styl życia nie zabrakło ( ponad 100 uczestników). Uczestnikami dzisiejszego biegu byli nie tylko mieszkańcy z Gminy Rybno, czy z Powiatu Działdowskiego, ale i z innych powiatów, województw, jak i spoza granic Polski, żeby promować i poznawać urokliwe miejsca naszej Gminy Rybno. Każdy w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu mógł pobiec i wysłać za pomocą aplikacji swój udział. Mile widziane były zdjęcia.

W godz. 9.00-20.00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie, w przemiłej patriotycznej atmosferze prawie, że rodzinnej, każdy osobiście mógł odebrać pamiątkowy medal, oczywiście przy obowiązujących zasadach związanych z epidemią Covid – 19, a Ci, którzy nie mogli dotrzeć medal otrzymają tradycyjną pocztą.

Kierownik OSiR w Rybnie – Hanna Bem pragnie podziękować wszystkim uczestnikom biegu niezależnie z jakiego miejsca startowali, za aktywny udział w uczczeniu Święta Niepodległości, za promocję Gminy Rybno , tu na miejscu, jak i w odległych miejscach, za odpowiedzialność i miłe słowa. Szczególne podziękowania dla rodziców, którzy wspólnie z dzieciakami uczcili to Święto.

Podziękowania również dla Pań z OSiR w Rybnie.

Do zobaczenia za rok!

Nadesłała: Hanna Bem