XXXVI Sesja Rady Gminy Rybno

Opublikowano 2013-10-10 15:17:22. Artykuł wyświetlono: 1753 razy.

Informuję, że w dnia 18 października 2013 r. o godz. 10:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Rybno ul Lubawska 15 odbędzie się XXXVI sesja Rady Gminy Rybno.

Porządek obrad

1. Otwarcie sesji
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad
  3. Ustalenie porządku obrad
  4. Przyjęcie protokołu z XXXV sesji Rady Gminy Rybno
  5. Sprawozdanie z działalności międzysesyjnej Wójta Gminy Rybno.
  6. Informacja o realizacji budżetu Gminy Rybno w I półroczu 2013r.:
    1. stanowisko z kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Rybno w sprawie realizacji budżetu Gminy Rybno w I półroczu 2013r.
  7. Informacja Wójta Gminy o wynikach przeprowadzonej analizy oświadczeń majątkowych.
  8. Informacja Przewodniczącego Rady Gminy o wynikach przeprowadzonej analizy oświadczeń majątkowych Radnych Rady Gminy.
  9. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych Gminy Rybno w roku szkolnym 2012/2013.
  10. Podjęcie uchwał w następujących sprawach:
    1. zmian w budżecie Gminy Rybno na 2013 rok,
    2. uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Rybno w obrębie geodezyjnym Żabiny, część A,
    3. zamiany nieruchomości,
    4. upoważnienia Wójta Gminy Rybno do ustalenia cen i opłat za korzystanie z obiektów i urządzeń użyteczności publicznej jednostek organizacyjnych Gminy Rybno,
    5. rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Rybno.
  11. Wolne wnioski i zapytania.
  12. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady Gminy