www.gminarybno.pl

Drukuj

Żabiny: Roczek kółka plastycznego

Opublikowano 2018-02-19 13:45:42. Artykuł wyświetlono: 890 razy.

W piątek, 16 lutego o godz. 15:00 w Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach odbyło się uroczyste spotkanie kółka plastycznego prowadzonego przez Stowarzyszenie „Żabianka”.

Rok działalności kółka plastycznego uczczono przepysznym tortem oraz konkursem na logo piątkowych spotkań plastycznych. Jury zadecydowało, że pierwsze miejsce zajęła praca Oliwii Zdunek – udział w konkursie wzięło 9 osób. Także Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski wraz z członkinią zarządu Stowarzyszenia „Żabianka” – Bożeną Rozentalską pogratulowali kreatywności i aktywności kółka plastycznego. Pomysłodawczyniami powstania koła plastycznego w Żabinach są: Marzena Gontarz, Marzena Skwarska i Bożena Lewicka.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka