www.gminarybno.pl

Drukuj

Zakończenie sezonu zapaśniczego

Opublikowano 2018-07-12 11:15:07. Artykuł wyświetlono: 570 razy.

W sobotę 07.07.2018r. zawodnicy klubu sportowego GSZS Delfin Rybno sekcja zapaśnicza podsumowali rok startowy. Gościnnie zawitali na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie. Przy ognisku i pieczonych kiełbaskach omówiono wyniki w roku szkolnym 2017/2018.

Pierwsze miejsce w województwie jako szkoła i pierwsze miejsce drużynowo na Międzynarodowym Turnieju o Puchar Warmii i Mazur oraz medale indywidualne na zawodach rangi krajowej to dorobek uczniów Szkoły Podstawowej w Rumianie. Przedstawiono plany startów na kolejny rok. Skorzystano również z atrakcji parku linowego, gdzie po kilku przejściach tras wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że ostatni trening siłowy został zaliczony. Kilka osób z grupy podczas wakacji pojedzie na obóz sportowy kadry województwa w zapasach. Obozy odbędą się w Pieckach i Giżycku. Pierwsze starty już we wrześniu (I Rzut Wojewódzkiej Ligi Szkolnej i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików). Trenerem zapaśników GSZS Delfina Rybno jest Mirosław Gajewski.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka