Zakończył się Narodowy Spis Powszechny

Opublikowano 2021-10-08 12:36:36. Artykuł wyświetlono: 557 razy.

Dziękujemy! Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 to nasz wspólny sukces!

W dniu 30 września 2021 roku Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 dobiegł końca.

Gminny Komisarz Spisowy Tomasz Węgrzynowski składa podziękowania za dobrą współpracę wszystkim osobom, które były zaangażowane w prace przy narodowym spisie powszechnym, szczególnie, że w czasie pandemii, wiązało się to z dodatkowymi utrudnieniami.

Dziękuję w szczególności wszystkim mieszkańcom Gminy Rybno, którzy przystąpili do Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. W Gminie Rybno spisało się 98,82%, to najwyższy wynik w Powiecie Działdowskim.

Przygotowanie i realizacja Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 były ogromnym wyzwaniem organizacyjnym oraz logistycznym, który nie miałby szans bez znakomitej współpracy służb statystyki publicznej, a także całej lokalnej społeczności.

Wyrażając uznanie dla tych działań, dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Biorąc udział w spisie wypełniliśmy swój obywatelski obowiązek. Spisaliśmy się dla Polski.

Gminny Komisarz Spisowy
Tomasz Węgrzynowski