Zapraszamy do rywalizacji '600 km w 2017 roku'

Opublikowano 2017-03-01 09:26:55. Artykuł wyświetlono: 1251 razy.

Serdecznie zachęcamy biegaczy do wzięcia udziału w kolejnej rywalizacji „600 km w 2017 roku”! W roku 2016 – 8 uczestników pokonało dystans 500 km – podnosimy poprzeczkę o 100 km! Zapisz się do wydarzenia na endomondo i rywalizuj o udział w Gali Sportu Rybno 2018! Przeczytaj uważnie regulamin. Organizatorami akcji jest: Gmina Rybno, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie oraz Serwis informacyjny – Syla.

Regulamin:
1. Przebiegnij od 1 stycznia do 31 grudnia 2017 roku 600 km lub więcej (minimum 300 km po Gminie Rybno).
2. Przynajmniej 5 razy przyjdź na trening grupy Crazy Runners Team (miło gdybyś został/została stałym członkiem) www.facebook.com/CRTRybno/
3. Pokonanie dystansu musi być udokumentowane zapisem w aplikacji "endomondo" na smartfonie, bądź zgrane z zegarka na stronę www.endomondo.com
4. Odwiedź 5 największych wiosek w Gminie Rybno: Rybno, Hartowiec, Rumian, Żabiny i Koszelewy. Zrób sobie zdjęcie w każdej z tych miejscowości (będzie dodane do pamiątkowej antyramy).
5. Dołącz do oficjalnej rywalizacji na endomondo.com
6. Organizatorem jest Gminy Rybno oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie. Patronat medialny objął Serwis Informacyjny – Syla.
www.facebook.com/serwis.informacyjny.syla/
Szczegółowy regulamin:
CELE IMPREZY:
1. Popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej.
2. Promocja Gminy Rybno.
ORGANIZATOR
1. Organizatorem jest Gmina Rybno i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie.
2. Patronat medialny objął Serwis Informacyjny – Syla.
www.facebook.com/serwis.informacyjny.syla/

TERMIN:
1. Rywalizacja trwa od 01.01.2017 do 31.12.2017 do godziny 23:59.
UCZESTNICTWO I ZASADY:
1. Uczestnikiem może być każdy. Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić zgodę od rodziców.
2. W wyznaczonym czasie uczestnik musi pokonać 600 km lub więcej w tym minimum 300 km na terenie Gminy Rybno.
2. Uczestnik musi przynajmniej 5 razy przyjść na trening grupy Crazy Runners Team (miło gdybyś został/została stałym członkiem).
Terminy treningów zawsze aktualne na stronie: www.facebook.com/CRTRybno/
3. Pokonanie dystansu musi być udokumentowane zapisem w aplikacji "endomondo" na smartfonie bądź zgrane z zegarka na stronę www.endomondo.com
4. Uczestnik musi odwiedzić 5 największych wiosek w Gminie Rybno: Rybno, Hartowiec, Rumian, Żabiny i Koszelewy, a także zrobić sobie zdjęcie w każdej z tych miejscowości (będzie dodane do pamiątkowej antyramy).
5. Dołącz do oficjalnej rywalizacji na endomondo.com
sis_rybno@op.pl
pawelrybno@gmail.com
www.facebook.com/CRTRybno/
NAGRODY:
1. Każdy uczestnik który spełni wszystkie zasady otrzyma pamiątkowy medal oraz NAGRODĘ NIESPODZIANKĘ. Wręczenie medali i nagród odbędzie się na uroczystej Gali Sportu Rybno 2018 w lutym 2018r.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz