www.gminarybno.pl

Drukuj

Zapraszamy na 645-lecie powstania miejscowości Hartowiec

Opublikowano 2016-08-31 12:55:17. Artykuł wyświetlono: 725 razy.

Dnia 18.09.2016 zapraszamy do udziału w obchodach 645-lecia powstania miejscowości Hartowiec, które rozpoczną się o godz. 11:30 uroczystą Mszą Św. w Kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Hartowcu.

Na uroczystość zapraszają organizatorzy: Rada Sołecka Wsi Hartowiec, OSP Hartowiec, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Hartowiec, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu, Niepubliczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu, zespół L'amici, Rada Duszpasterska i Rada Gospodarcza Parafii Hartowiec.

Ramowy plan uroczystości:
11:30 -Uroczysta Msza Św. w Kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Hartowcu,
13:00 - Krótki rys historyczny Hartowca oraz przemówienia zaproszonych gości,
13:20 Uroczysty przemarsz ulicami Hartowca na plac przy SP w Hartowcu z towarzyszeniem Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Rybnie.

W programie bogaty blok gier, zabaw i rozgrywek rodzinnych z atrakcyjnymi nagrodami oraz degustacja potraw lokalnej kuchni.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka