Zapraszamy na jesienny maraton MTB

Opublikowano 2017-09-29 09:54:10. Artykuł wyświetlono: 1277 razy.

"Malowniczy maraton MTB w sam raz na zakończenie sezonu " – takim hasłem organizator I Maratonu MTB o Puchar Wójta Rybna zachęca nas do udziału w zawodach, które odbędą się 22 października 2017r.

Głównym celem zawodów jest promocja Gminy Rybno oraz popularyzacja kolarstwa MTB. W ramach maratonu przewidziane zostały dwa dystanse - 30 km i 60 km. W zawodach uczestniczyć mogą osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie pod warunkiem okazania komisji sędziowskiej pisemnych oświadczeń rodziców/opiekunów prawnych o zgodzie na udział w maratonie. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do posiadania kasków rowerowych sztywnych. Opłata dla osób zarejestrowanych elektronicznie wynosi 40 zł., dla osób z gminy Rybno 20zł.

Szczegółowe informacje zawarte zostały w regulaminie zawodów.

ZAŁĄCZNIKI: