Zapraszamy na Turniej Charytatywny

Opublikowano 2017-05-26 12:21:31. Artykuł wyświetlono: 1215 razy.

W sobotę, 1 lipca o godz. 9:00 na orliku w Żabinach i Koszelewach odbędzie się V edycja Turnieju Charytatywnego w piłkę nożną „Zagrajmy dla Małgosi” o Puchar Prezesa GSZS Delfina Rybno.

Wpisowe – 120 zł od drużyny

Zapisy - do 25 czerwca – kontakt: 506-231-242, sis_rybno@op.pl

Gramy – 5 w polu + bramkarz + 4 rezerwowych

Dla wszystkich drużyn przewidziane są pamiątkowe puchary, dla najlepszych trzech drużyn medale, a także statuetki! Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy gadżet! Dochód z imprezy zostanie przekazany dla Małgosi!
Sędziowie: Paweł Wółkowski, Arkadiusz Długokęcki
Opieka medyczna: Bożena Rozentalska, Marta Lipka
Organizatorzy: Grupa „W Rękach Młodych”
Współorganizatorzy: OSiR, Gmina Rybno, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Koszelewach, Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach
Główny SPONSOR: Zakład Usług Leśnych – Jan Rozentalski
Sponsorzy: Tomasz Węgrzynowski, Dariusz Tara, Grzegorz Rozentalski, Jan Fafiński, Czesław Mederski, Waldemar Reszka, Sylwester Kasprowicz.
Patroni MEDIALNI: Tygodnik Działdowski, Gazeta Działdowska, Radio7, Serwis informacyjny - Syla
„Pierwszego lipca gramy cały dzień dla Małgosi!”

Regulamin turnieju:
1.Organizator – Grupa „W Rękach Młodych”
2.Termin – 1 lipca 2017, godz. 9:00
3.Miejsce – Żabiny i Koszelewy
4.Termin zgłoszenia – do 25 czerwca 2017
5.System rozgrywek – zależy od ilości drużyn
6.Skład drużyny – 10 osób maksymalnie
7.Wpisowe – 120 zł od drużyny
8.Zawodnicy ubezpieczają się na własny koszt
9.Kontakt z koordynatorem zawodów: Sylwester Kasprowicz, 506-231-242, sis_rybno@op.pl
10. Organizator nie zapewnia zawodnikom i sędziom ubezpieczenia NNW z tytułu udziału w turnieju
11.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikające z tego powodu wypadki oraz za skutki wypadków przed, po i w czasie gry.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz