www.gminarybno.pl

Drukuj

Zapraszamy stowarzyszenia na I Galę Aktywności Lokalnej

Opublikowano 2018-11-02 08:50:31. Artykuł wyświetlono: 490 razy.

Przypominamy, że zostało ostatnie 9 dni na zgłoszenie się do udziału w I Gali Aktywności Lokalnej. Jej celem jest promowanie i wyróżnienie działalności lokalnych stowarzyszeń, podmiotów ekonomii społecznej, fundacji, rzemieślników i rękodzielników.

Jej głównym elementem będzie nagrodzenie najbardziej aktywnych i innowacyjnych działaczy. Do zdobycia będzie aż 13 nagród w sześciu kategoriach. Nagrody przekazane będą w formie bonów pieniężnych, które laureaci będą mogli zrealizować na dowolny cel lub zakup.

Zaplanowana jest również konferencja z udziałem zaproszonych gości, podczas której poruszane będą takie tematy jak:
- Możliwości pozyskiwania środków z różnych instytucji,
- Zmiany prawne obowiązujące od 2019 roku, dotyczące funkcjonowania, sprawozdawczości i aktualizacji wzorów dokumentów,
- Propozycje współpracy z Urzędem Marszałkowskim i Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej w Nidzicy oraz przedstawienie działań promocyjnych, konkursów, przeglądów dla organizacji pozarządowych, fundacji, podmiotów ekonomii społecznej, rzemieślników i rękodzielników,
- Nowinki tematyczne.

Zachęcamy do składania kart zgłoszeniowych!

Więcej informacji na stronie: http://lgdziemialubawska.pl/przypominamy-o-i-gali-aktywnos…/

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka