www.gminarybno.pl

Drukuj

Zaproszenie na spotkanie z legendarnym pogromcą Nowomiejskiego UB

Opublikowano 2011-05-16 12:03:26. Artykuł wyświetlono: 1767 razy.

W nawiązaniu do obchodzonego niedawno Święta "Żołnierzy Wyklętych", Towarzystwo Miłośników Ziemi Lubawskiej zaprasza wszystkich, którym walka o niepodległość Polski jest bliska sercu, na niezwykłe spotkanie z ostatnim, na naszym terenie, dowódcą Ruchu Oporu Armii Krajowej (ROAK), Panem Andrzejem Różyckim, pseudonim "Zjawa".
 

Szczególnie gorące zaproszenie kierują organizatorzy do towarzyszy broni Pana Andrzeja, ich rodzin i młodzieży, pragnącej poznać prawdę o tamtych czasach z autentycznego źródła.

To jedyne w swoim rodzaju spotkanie odbędzie się 20 maja 2011 roku o godz. 16.00, w sali narad Urzędu Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszano wie (I piętro, Mszanowo, ul. Podleśna 1,13-300 Nowe Miasto Lubawskie).

 

 

  Wiceprezes Towarzystwa
Miłośników Ziemi Lubawskiej
            Piotr Rydel
     Prezes Towarzystwa
    Miłośników Ziemi Lubawskiej
   Adam Kopiczyński 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka