'Zatrzymajmy chwilę' - dofinansowanie dla projektu stowarzyszenia

Opublikowano 2019-03-29 08:54:02. Artykuł wyświetlono: 1037 razy.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno uzyskało dofinansowanie na realizację projektu pod nazwą "ZATRZYMAJMY CHWILĘ".

Głównym celem projektu jest edukacja osób starszych [60+] w zakresie fotografii cyfrowej poprzez udział w organizowanych warsztatach fotograficznych oraz zakup 6 lustrzanek dzięki którym seniorzy ze Stowarzyszenia będą mogli uczestniczyć w warsztatach fotograficznych. Po zakończeniu projektu Seniorzy będą używać zakupionego sprzętu do doskonalenia zdobytej wiedzy oraz uwieczniania wydarzeń w których będą brali udział. W pażdzierniku zorganizowana zostanie wystawa najlepszych zdjęć wykonanych podczas warsztatów fotograficznych.

Koszt całkowity projektu wynosi 47 590 zł, w tym dofinansowanie z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w kwocie 42 590,00 zł. Stowarzyszenie uzyskało wsparcie w ramach otwartego konkursu ofert edycja 2019 ze środków Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.