www.gminarybno.pl

Drukuj

Zawody Powiatowe OSP

Opublikowano 2019-10-11 15:48:31. Artykuł wyświetlono: 598 razy.

W niedzielę 29 września na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie przeprowadzono powiatowe zawody sportowo – pożarnicze dla jednostek OSP z terenu powiatu działdowskiego.

W zawodach wzięło udział 9 męskich drużyn pożarniczych i 2 kobiece. Organizatorami zawodów była Komenda Powiatowa PSP w Działdowie, Oddział Powiatowy ZOSP RP w Działdowie i Gmina Rybno. Zawodnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach, sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami i ćwiczenie bojowe.

Wśród kobiecych drużyn pożarniczych najlepsza okazała się OSP Dłutowo, która uzyskała łącznie 137,66 pkt. Drugie miejsce zajęła OSP Kiełpiny z wynikiem 147,69 pkt.

Wśród męskich drużyn pożarniczych również najlepsza okazała się OSP Dłutowo, a kolejność zajętych miejsc przedstawiała się następująco:

1 miejsce OSP Dłutowo z wynikiem 112,91 pkt.

2 miejsce OSP Dębień z wynikiem 112,92 pkt.

3 miejsce OSP Kiełpiny z wynikiem 116,72 pkt.

4 miejsce OSP Iłowo z wynikiem 117,97 pkt.

5 miejsce OSP Zalesie z wynikiem 119,19 pkt.

6 miejsce OSP Rumian z wynikiem 122 pkt.

7 miejsce OSP Petrykozy z wynikiem 125,83 pkt.

8 miejsce OSP Wysoka z wynikiem 162,30 pkt.

9 miejsce OSP Jeleń z wynikiem 169,31pkt.

Nagrody ufundowane przez Oddział Powiatowy ZOSP RP w Działdowie, Starostwo Powiatowe w Działdowie, Gminę Rybno i Nadleśnictwo Lidzbark wręczył przybyły na zawody Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Olsztynie dh Gustaw Marek Brzezin, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego dh Paweł Cieśliński, Komendant Powiatowy PSP w Działdowie i gospodarz zawodów Wójt Gminy Rybno Pan Tomasz Węgrzynowski. Rywalizacja podczas zawodów była bardzo zacięta.

Tekst i zdjęcia:http://dzialdowo.kwpsp.olsztyn.pl
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka