Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Opublikowano 2011-11-25 18:09:15. Artykuł wyświetlono: 2120 razy.

Urząd Gminy Rybno organizuje bezpłatną zbiórkę odpadów wielkogabarytowych, takich jak: stare meble, wersalki, fotele itp. oraz zużytego sprzętu RTV i AGD, w tym; telewizorów, komputerów, monitorów, lodówek, pralek, suszarek, mikserów itd.

Zbiórka ww. odpadów odbędzie się w dniach 28.11.2011r. – 07.12.2011 r. na wyznaczonym placu na terenie Gminnego Samorządowego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rybnie ul. Zarybińska 9 w godzinach 8.00 – 15.00

Odbierane będą wyłącznie odpady wielkogabarytowe, czyli takie, które ze względu na swój rozmiar, nie mogą być umieszczone w typowych pojemnikach, np. stare meble, zużyty sprzęt gospodarstwa domowego (lodówki, pralki, kuchenki, komputery, drukarki,) i inne. Nie będą wywożone inne odpady, np. komunalne, z remontów i rozbiórek, poprodukcyjne, gruz, kamienie, odpady segregowane, odpady zawierające azbest, opony.

Odbiorcą odpadów będzie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Ostródzie