www.gminarybno.pl

Drukuj

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz elektroodpadów

Opublikowano 2013-09-04 14:23:28. Artykuł wyświetlono: 3053 razy.

Urząd Gminy Rybno przypomina, iż zgodnie z harmonogramami podczas następnego terminu odbioru odpadów segregowanych odbędzie się bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych, takich jak: stare meble, wersalki, fotele itp. oraz zużytego sprzętu RTV i AGD, w tym; telewizorów, komputerów, monitorów, lodówek, pralek, suszarek, mikserów itd.

Odbierane będą wyłącznie odpady wielkogabarytowe, czyli takie, które ze względu na swój rozmiar, nie mogą być umieszczone w typowych pojemnikach, np. stare meble, zużyty sprzęt gospodarstwa domowego (lodówki, pralki, kuchenki, komputery, drukarki,) i inne. Nie będą wywożone inne odpady, np.  z remontów i rozbiórek, poprodukcyjne, gruz, kamienie, odpady zawierające azbest, opony.

TERMINY ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH I ZUZYTEGO SPRZĘTU RTV:

  1. Miejscowość Rybno - 26.09.2013
  2. Miejscowości: Gralewo, Koszelewy, Koszelewki, Tuczki, Żabiny, Rapaty - 26.09.2013
  3. Miejscowości: Hartowiec, Dębień, Truszczyny, Rumian, Naguszewo, Groszki, Jeglia, Gronowo, Prusy, Szczupliny, Nowa Wieś, Grabacz, Grądy, Kopaniarze, Wery - 12.09.2013 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka