www.gminarybno.pl

Drukuj

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Opublikowano 2018-10-12 08:24:45. Artykuł wyświetlono: 297 razy.

W Dniu Edukacji Narodowej dziękuję Państwu za pracę i zaangażowanie na rzecz szkoły i środowiska lokalnego, a także za cierpliwość, serdeczność, otwartość i empatię w stosunku do uczniów i ich rodziców. Dziękuję za to, że dla Państwa najważniejszy jest uczeń i jego problemy, pomimo nadmiaru biurokracji i pracy czasami w kilku placówkach. W czasach, gdy tak wielu zawiedzionych nauczycieli odchodzi z zawodu, tym bardziej doceniam Państwa codzienny trud i zaangażowanie w przekazywanie wiedzy i wartości nowym pokoleniom.

Życzę Państwu wytrwałości, satysfakcji i sukcesów, rozwoju zawodowego, a także nowej energii i wielu wspaniałych pomysłów, bo dzięki temu Wasi wychowankowie mogą stawać się mądrymi i dobrymi ludźmi.

Z wyrazami szacunku        
Wójt Gminy Rybno            
mgr inż. Tomasz Węgrzynowski

 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka