www.gminarybno.plDodawanie ogłoszenia

Twój adres e-mail:


Tytuł ogłoszenia:


Kategoria ogłoszenia:


Treść ogłoszenia:


Zasady publikacji ogłoszeń

  1. Twoje ogłoszenie pojawi się w serwisie www.gminarybno.pl po zaakceptowaniu przez redakcję. Jest to konieczne, aby uniknąć np. niecenzuralnego słownictwa.
  2. Ogłoszenie będzie publikowane przez okres jednego miesiąca, a następnie zostanie 'wyłączone'.
  3. Jeżeli Twoje ogłoszenie stanie się nieaktualne i będziesz chciał je samodzielnie usunąć, będziesz mógł to zrobić postępując zgodnie z instrukcją, którą otrzymasz w wiadomości wysłanej na wskazany przez siebie adres e-mail po dodaniu ogłoszenia.
  4. Administrator zastrzega sobie prawo usuwania ogłoszeń niezgodnych z prawem lub zasadami współżycia społecznego, a w szczególności dotyczących przedmiotów, których wprowadzenie do obrotu jest prawnie zabronione lub ograniczone stosownymi przepisami, naruszających prawa autorskie, a także godzących w dobra osobiste osób trzecich, uwłaczających godności, obrażających uczucia religijne i inne. Z tytułu usunięcia lub nie opublikowania ogłoszenia, ogłoszeniodawcy nie przysługuje żadne odszkodowanie ze strony redakcji strony.
  5. Jeżeli chcesz dołączyć zdjęcie do ogłoszenia zamieść je w jednym z serwisów zajmujących się hostingiem zdjęć i wklej link (linki) do fotografii na końcu treści ogłoszenia.
  6. Data dodania ogłoszenia oraz adres IP komputera, z którego dodano ogłoszenie są logowane.
  7. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka