www.gminarybno.pl

Drukuj

Absolwenci liceum odebrali świadectwa

Opublikowano 2020-05-13 09:34:43. Artykuł wyświetlono: 515 razy.

24 kwietnia br. dla uczniów klasy trzeciej zakończyła się edukacja w liceum. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. bp. Jana Chrapka w Rybnie – tak, jak wszyscy abiturienci w Polsce – nie mogli uczestniczyć w uroczystości zakończenia roku szkolnego i rozdania świadectw. Zakończenie roku odbyło się online.

Nasi absolwenci odebrali świadectwa dnia 29 kwietnia. Podczas odbioru świadectw zachowane były szczególne środki bezpieczeństwa: uczniowie wchodzili pojedynczo, w rękawiczkach i maseczkach. Odbierali przygotowane dokumenty i udawali się do domów. Uczniowie odebrali świadectwa, nagrody, dyplomy, podziękowania za zaangażowanie w życie naszej szkoły. Na każdego absolwenta czekała oprócz świadectwa niespodzianka od wychowawcy klasy – breloczek w kształcie koniczyny i wygrawerowane życzenia na opakowaniu breloczka. Również nasi absolwenci wyrazili swoją wdzięczność, przekazując za pośrednictwem kwiaciarni dla wychowawczyni i p. dyrektor bukiety kwiatów wraz z podziękowaniem.

Nadesłała: Ewa Golder
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka