www.gminarybno.pl

Aktywny wypoczynek

 • NA ROWERZE

  Gmina Rybno, a także otaczające ją tereny, tworzą prawdziwy raj dla miłosników turystyki rowerowej, będącej doskonałą metodą spędzania wolnego czasu. Wyprawa rowerowa to świetny pomysł na weekend spędzony z rodziną.

  więcej...

 • NA HALI LUB BOISKU

  W Gminie Rybno znajdziesz dobrze rozwiniętą bazę rekreacyjno-sportową na czele z nowoczesną, pełnowymiarową, w pełni wyposażoną halą sportową oraz wieloma boiskami wielofuncyjnymi ze sztuczną nawierzchnią.

  więcej...

 • NAD JEZIOREM

  Gmina Rybno to także malowniczo położone jeziora, które nie tylko zapewniają doskonałe warunki do letniego wypoczynku, lecz także są znane wśród wędkarzy jako doskonałe łowiska.

  więcej...

 • SAMOCHODEM

  Zmotoryzowani turyści na pewno nie będą się na tych terenach nudzić. Gmina Rybno stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania atrakcji turystycznych, których w okolicy nie brakuje.

  więcej...

 • KAJAKIEM

  Wel - lewobrzeżny dopływ drwęcy - swój bieg rozpoczyna u źródeł leżących w okolicach wsi Bartek, położonej nieco na północ od jeziora Dąbrowa Wielka. Licząca 95,8 km długości rzeka na teren gminy Rybno wpływa w okolicach wsi Szczupliny.

  więcej...

zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst