Rybno: Realizacja zadania funduszu sołeckiego przez mieszkańców

Opublikowano 2021-10-22 09:07:20. Artykuł wyświetlono: 993 razy.

W ramach jednego z zadań do realizacji w ramach funduszu sołeckiego na rok 2021 w sołectwie Rybno mieszkańcy wspólnymi siłami wykopali a następnie położyli kable energetyczne, które niezbędne są do zainstalowania lamp na ścieżce pieszo-rowerowej z Rybna do Dębienia. Zadanie obejmowało część ścieżki od strony sołectwa Rybno.

Realizacją całego przedsięwzięcia zajęli się i koordynowali: Radna Sołecka – Agnieszka Labicka, Radni Gminy Rybno – Dariusz Karbowski i Piotr Kornatowski, którzy składają serdeczne podziękowania mieszkańcom za pomoc w pracach! Podziękowania ślą także dla firmy Remontowo – Budowlanej Jarosława Labickiego oraz Firmy „Ewita” Dawida Karbowskiego, którzy pomagali przy inwestycji.

– Dziękujemy tym, na których zawsze mogliśmy liczyć: Piotrowi Babiereckiemu z synem i żoną, Adamowi Józefowiczowi i Janinie Karbowskiej. Dziękujemy również za zaangażowanie i pomoc Rafałowi Szulwicowi i Annie Ćwiek oraz ZGK w Rybnie za oczyszczenie ścieżki z pozostałości piasku – podsumowuje całą akcję Agnieszka Labicka.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz