www.gminarybno.pl

Drukuj

Akcja sadzenia tulipanów

Opublikowano 2018-09-25 10:48:58. Artykuł wyświetlono: 878 razy.

Przedszkole w Rybnie zorganizowało akcję „Sto cebulek tulipanów na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości”.

W pogodny wrześniowy dzień najstarsza grupa przedszkolaków wraz z pracownikami przedszkola i z rodzicami posadziła sto cebulek tulipanów przy chodniku prowadzącym do lasu, aby w ten sposób uczcić stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Zadowolone ze swojej pracy przedszkolaki czekają teraz z niecierpliwością na wiosnę, aby obserwować jej efekty. Dyrektor przedszkola dziękuje panu wójtowi za ofiarowane cebulki tulipanów, a rodzicom za zaangażowanie w wykonanie zadania.

Nadesłała: Joanna Psiuk
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka