www.gminarybno.pl

Drukuj

Będzie rondo w Tuczkach

Opublikowano 2018-04-13 08:51:49. Artykuł wyświetlono: 712 razy.

W dniu 12.04.2018 r. w Urzędzie Gminy Rybno odbyło się spotkanie w celu podpisania umowy na współfinansowanie inwestycji na „Budowę ronda w miejscowości Tuczki na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 538 z drogą powiatową nr 1255N Etap -I” pomiędzy Województwem Warmińsko - Mazurskim , Powiatem Działdowskim i Gminą Rybno. Jednocześnie Zarząd Dróg Wojewódzkich z Olsztyna podpisał umowę z Wykonawcą, tj. Przedsiębiorstwo Drogowo – Budowalne z Brodnicy na realizację tego zadania.

W spotkaniu uczestniczyli: Pan Marcin Kuchciński – Członek Zarządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego, Pan Marian Janicki – Starosta Działdowski, Pan Marian Brandt – Wicestarosta Działdowski, Pani Urszula Wojtczyk – Skarbnik Powiatu, Pan Tomasz Węgrzynowski – Wójt Gminy Rybno, Pani Zdzisława Kanicz – Skarbnik Gminy Rybno, Pan Jan Kopiczyński – Prezes PDB Brodnica oraz przedstawiciele Zarządu Dróg Wojewódzkich: Zastępca Dyrektora ds. Inwestycyjnych, Dyrektor ds. Ekonomicznych.

Na spotkanie przybyli również Pan Waldemar Reszka – Radny Gminy Rybno, Pani Iwona Cybulska – Sołtys Sołectwa Tuczki.

Całkowita wartość inwestycji wynosi 2 300 000,00 zł. Planowany termin zakończenia prac ustalono na 31.08.2018 .
 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka