www.gminarybno.pl

Drukuj

Bez chemii na drodze

Opublikowano 2020-11-20 12:45:26. Artykuł wyświetlono: 244 razy.

Zapraszamy do włączenia się w ogólnopolską kampanię społeczną pn. ,,Bez chemii na drodze”. Ma ona na celu rozpowszechnianie informacji, dotyczącej ryzyka związanego ze skutkami używania substancji psychoaktywnych podczas poruszania się po drogach.

Kampania adresowana jest do wszystkich użytkowników dróg (kierowców pojazdów mechanicznych, rowerzystów, pasażerów). Działania kierowane są również do rodziców dzieci, które samodzielnie poruszają się po drogach, a w przyszłości będą posiadaczami prawa jazdy.

Wszystkie informacje dotyczące kampanii można znaleźć pod adresem https://bezchemiinadrodze.pl/kampania/.

Zachęcamy do obejrzenia i refleksji.

Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Profilaktyki w Rybnie

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka