Budowa wieży widokowej przy OSP Koszelewy

Opublikowano 2017-09-06 09:16:49. Artykuł wyświetlono: 2266 razy.

Dnia 05.09.2017r. w siedzibie Urzędu Gminy Rybno zostało zawarte porozumienie dotyczące ustalenia warunków realizacji budowy wieży widokowej z funkcją obsługi urządzeń i wyposażenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Koszelewach.

Porozumienie w obecności radnego Dariusz Tara oraz naczelnika OSP Koszelewy Jarosława Chudzińskiego podpisali; Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski, skarbnik Zdzisława Kanicz, współfinansujący inwestycję Pan Adam Nowakowski ( który zobowiązał się przekazać na ten cel kwotę 60 000 zł) , oraz prezes OSP Koszelewy Janusz Szlesiński. Podpisanie porozumienia możliwe było dzięki przychylności Wójta Gminy Rybno Tomasza Węgrzynowskiego ofiarności Pana Adama Nowakowskiego oraz zaangażowaniu i pomysłowości radnego Dariusza Tara i członków OSP Koszelewy.

Nadesłał: Dariusz Tara