www.gminarybno.pl

Drukuj

Dębień: Dzieci z okazji Dnia Dziecka pojechały na wycieczkę

Opublikowano 2017-06-12 12:34:06. Artykuł wyświetlono: 1281 razy.

W piątek, 9 czerwca o godz. 9:00 dzieci z Dębienia pojechały na wycieczkę do Brodnicy, którą zorganizował Sołtys wsi – Grzegorz Januszewski wraz z Radą Sołecką.

Dzieci w ramach wyjazdu do Jednostki Wojskowej w Brodnicy mogły zapoznać się ze specyfiką zawodu żołnierza wojskowego, zobaczyć sprzęt wojskowy oraz zwiedzić całą jednostkę. Ponadto dzieci zwiedziły ruiny Zamku Krzyżackiego, a także pojechały do McDonaldu. Wycieczka była zorganizowana w ramach dalszej współpracy sołectwa Dębień z Jednostką Wojskową w Brodnicy – w ferie zimowe żołnierze odwiedzili dzieci w świetlicy wiejskiej w Dębieniu.
Sołtys wsi dziękuję sponsorom, a także Wójtowi Gminy Rybno – Tomaszowi Węgrzynowskiemu za pomoc w organizacji wycieczki.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka