www.gminarybno.pl

Drukuj

Delfin gromi rywala przed własną publicznością

Opublikowano 2018-09-17 15:26:10. Artykuł wyświetlono: 561 razy.

W sobotę, 15 września o godz. 15:00 podopieczni Radosława Wasielewskiego rozgromili przed własną publicznością KS Radomniaka Radomno 8:0!

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Arkadiusz Konicz (4), Bazyli Jabłonowski (2) oraz Daniel Orzechowski (2).

Skład GSZS Delfina Rybno: Mateusz Leśniewski, Michał Dzwonkowski (C), Szymon Łątkowski, Adrian Zasadzki, Mariusz Szatkiewicz, Bazyli Jabłonowski, Igor Szczepański, Sebastian Łukaszewski, Wiktor Bojarowski, Daniel Orzechowski, Arkadiusz Konicz oraz Dawid Kłosowski, Paweł Choma, Patryk Rozentalski, Kacper Ciesielski, Przemysław Leśniewski, Radosław Krygier i Miłosz Drzewiński.

- Z wielkim żalem informujemy, że zmarł Ryszard Wasielewski - tata naszego trenera Radosława Wasielewskiego oraz jeden z najwierniejszych kibiców GSZS Delfina Rybno. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się we wtorek (18. września) o godz. 14:00, w kościele pw. Najświętszego

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka