www.gminarybno.pl

Drukuj

Dzień Kobiet w Dębieniu

Opublikowano 2016-03-09 12:12:52. Artykuł wyświetlono: 1712 razy.

W sobotę, 5 marca o godz. 19:00 w świetlicy wiejskiej w Dębieniu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet, którą zorganizował sołtys wsi wraz z radą sołecką i radnym gminy Rybno.

Na początku uroczystości najserdeczniejsze życzenia paniom złożył sołtys sołectwa Dębień – Grzegorz Januszewski oraz radny gminy Rybno – Piotr Kamiński, którzy w swych przemówieniach zwrócili uwagę na to - jak ważna w życiu mężczyzn jest obecność kobiet. Także Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski życzył paniom wszystkiego dobrego. Potem przyszedł czas na niespodziankę – czyli na pyszny tort, który umilił wszystkim obecnym występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Rybna. Orkiestra przygotowała na tą uroczystość specjalne utwory. Potem wszyscy wspólnie wspominali „stare czasy”, które po części były wyświetlane na projektorze.

Grzegorz Januszewski składa podziękowania kierownikowi Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie – Jarosławowi Rolkowskiemu oraz Młodzieżowej Orkiestrze Dętej z Rybna za świetny występ podczas uroczystości.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka