www.gminarybno.pl

Drukuj

Egzamin na patent stermotorzysty

Opublikowano 2015-03-26 15:01:05. Artykuł wyświetlono: 3311 razy.

W dniu 23 marca 2015r. odbył się odbył się egzamin z zakresu wymaganej wiedzy i umiejętności praktycznych wymaganych do uzyskania patentu żeglarskiego stemotorzysty żeglugi śródlądowej w ramach zadania nr 2, projektu „Szkolenia szansą podniesienia kwalifikacji strażaków” realizowanego w ramach, Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.5: Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego dla 12 strażaków.

W ramach projektu został przeprowadzony kurs stermotorzysty żeglugi śródlądowej, którego uczestnikami byli strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Działdowie. Poprzez przeprowadzony Kurs 12 strażaków podniosło swoje kwalifikacje i umiejętności oraz zdobyło Patent uprawniający do kierowania małym statkiem oraz łodzią przewozową o napędzie mechanicznym.
Szkolenia z całą pewnością przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu działdowskiego.
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka