Opublikowano 2018-07-02 11:56:38. Artykuł wyświetlono: 2146 razy.

Nauczyciele z naszej Gminy dziś rozpoczynają pierwsze zajęcia w ramach projektu mobilności Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój pn. „Kompetentna kadra sukcesem w edukacji".

Szkolenia realizowane są w dwóch krajach Unii Europejskiej- w Hiszpanii oraz Chorwacji. Nauczyciele przebywający na pięciodniowym szkoleniu w hiszpańskiej Murcji oraz chorwackim Zagrzebiu doskonalą umiejętności i kompetencje w zakresie pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Po powrocie każdy z uczestników będzie zobowiązany do napisania raportu, podzielenia się wiedzą i doświadczeniem z pozostałymi nauczycielami naszej Gminy oraz współpracy przy opracowaniu programów rozwojowych naszych placówek, ukierunkowanych na rozwój kompetencji uczniów.