www.gminarybno.pl

Drukuj

Ferie.. Ferie.. i po feriach

Opublikowano 2019-02-08 07:47:02. Artykuł wyświetlono: 689 razy.

W okresie ferii zimowych tj. 21.01.2019r. – 31.02.2019r. Parafia Rzymsko – Katolicka w Rybnie wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rybnie zorganizowała w hali sportowej gry i zabawy rekreacyjno – sportowe, turnieje piłki nożnej i siatkowej dla wszystkich chętnych wypoczywających w gminie Rybno.

W turniejach piłki nożnej i siatkowej uczestniczyli zawodnicy nie tylko z gminy Rybno, ale również z sąsiednich gmin, a w grach rekreacyjno – sportowych uczestniczyła młodzież i dzieci, którzy pod okiem nauczycieli - opiekunów, rodziców mogli rozwijać swoje umiejętności sportowe. Każdemu uczestnikowi turnieju wręczono medal i gadżety. Po zakończeniu zajęć w pierwszym tygodniu ferii każdy uczestnik mógł skorzystać z ciepłego posiłku przygotowanego przez restaurację „Świtezianka”.

Proboszcz Parafii w Rybnie ks. Mirosław Owczarek oraz kierownik OSiR w Rybnie Hanna Bem serdecznie dziękują nauczycielom-opiekunom ze SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie oraz nauczycielom wych. fizycznego z Żabin i Zespołu Szkół z Rybna za sprawne sędziowanie, a p. Marii Raczyńskiej za pyszne posiłki.

Bóg Zapłać!
Ze Sportowym Pozdrowieniem!

Nadesłała: Hanna Bem
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka