Gmina Rybno: GALA SPORTU RYBNO 2019

Opublikowano 2019-02-19 10:41:55. Artykuł wyświetlono: 1306 razy.

Już w najbliższą niedzielę - 24.02.2019r. o godz. 15:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się Gala Sportu Rybno 2019, organizowana przez grupę młodzieży „W Rękach Młodych”, Gminę Rybno, OSiR Rybno oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Rybnie.

Program:
- Otwarcie Gali Sportu
- Mini Gala Przedsiębiorczości „WRM”
- Występ Duetu Freestyle Football - Adrian Duszak i Grzegorz Staśkiewicz
- Rozstrzygnięcia rywalizacji:
*1200 km rowerem po gminie Rybno w 2018 roku
*600 km biegiem po gminie Rybno w 2018 roku
- Najpopularniejszy Sportowiec w Gminie Rybno według czytelników Tygodnika Działdowskiego
- Kategorie „niespodzianki”
- Rozstrzygnięcie III Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca w Gminie Rybno w 2018 roku
- Poczęstunek dla zaproszonych gości i uczestników gali

Ambasadorzy Gali Sportu Rybno 2019: Gmina Rybno, Starostwo Powiatowe w Działdowie, Lokalna Grupa Działania – Ziemia Lubawska, OSIR Rybno, Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie, Bank Spółdzielczy w Działdowie, Zespół Szkół w Rybnie, Stowarzyszenie „Żabianka”, Eurostyl Rybno, Tyl-Bud Rybno, Zakład Usług Leśnych – Jan Rozentalski, Fundacja „Jezioro Pojednania”, Przedsiębiorstwo Społeczne „Pyszczek i Syla” Sp. z o.o., firma raDRUK, Mariusz Szymański, „Regulus" Ekspertyzy Przyrodnicze – Łukasz Głowacki, OKS SIÓDEMKA – Grzegorz Januszewski, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno, Przewodniczący Rady Gminy Rybno – Piotr Kornatowski, Radni Gminy Rybno: Elżbieta Rozentalska, Waldemar Reszka i Grzegorz Rozentalski, Sołtys wsi Grądy – Mirosław Remus.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz