www.gminarybno.pl

Drukuj

Grądy: Bieg Tropem Wilka i Festyn Rodzinny

Opublikowano 2017-06-28 14:21:10. Artykuł wyświetlono: 1094 razy.

W niedzielę, 15 czerwca o godz. 16:00 w Grądach odbył się II bieg na rozpoczęcie wakacji „Tropem Wilka” na dystansie 3 i 6 km . Udział w zawodach wzięło ponad 40 uczestników.

Bieg „Tropem Wilka” zorganizował Sołtys sołectwa Grądy – Mirosław Remus wraz z mieszkańcami oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rybnie. Nad obsługą techniczną zawodów czuwali: Kierownik OSiR-u w Rybnie – Hanna Bem wraz z Wicedyrektorem Zespołu Szkół w Rybnie – Krzysztofem Anisiewiczem oraz Dyrektor Przedszkola w Rybnie – Joanną Psiuk. Medale, nagrody oraz poczęstunek dla zawodników został sfinansowany ze środków funduszu sołeckiego.

Przedstawiamy klasyfikację końcową:

6 km do 18 lat:
1.Martyna Pokojska
2.Adrian Januszewski

6 km 18-50 lat:
1.Krzysztof Wierzbowski
2.Paweł Żmijewski
3.Rafał Kołakowski

6 km powyżej 50 lat:
1.Zbigniew Bartkowski
2.Leon Mederski
3.Andrzej Psiuk

3 km do lat 18:
1.Cyprian Mężykowski
2.Filip Rudziński
3.Mateusz Józefowicz

3 km 18 – 50 lat:
1.Łukasz Szchulz
2.Jacek Prokop
3.Magdalena Pietruszka

3 km powyżej 50 lat:
1.Zbigniew Bartkowski
2.Leon Mederski
3.Andrzej Psiuk

Najstarszy zawodnik: Leon Mederski

Najmłodszy zawodnik: Antoni Fijałkowski

Po biegach odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez mieszkańców Grąd. Odbyły się sportowe konkurencje tj.: przeciąganie liny czy rzut kaloszem do beczki. Uczestnicy festynu mogli korzystać z obfitego bufetu oraz grilla, a podczas imprezy przygrywał wszystkim Dyrektor Gminnej Publicznej Biblioteki w Rybnie – Jarosław Rolkowski.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka