Grądy: Bieg Tropem Wilka i Festyn Rodzinny

Opublikowano 2017-06-28 14:21:10. Artykuł wyświetlono: 2287 razy.

W niedzielę, 15 czerwca o godz. 16:00 w Grądach odbył się II bieg na rozpoczęcie wakacji „Tropem Wilka” na dystansie 3 i 6 km . Udział w zawodach wzięło ponad 40 uczestników.

Bieg „Tropem Wilka” zorganizował Sołtys sołectwa Grądy – Mirosław Remus wraz z mieszkańcami oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rybnie. Nad obsługą techniczną zawodów czuwali: Kierownik OSiR-u w Rybnie – Hanna Bem wraz z Wicedyrektorem Zespołu Szkół w Rybnie – Krzysztofem Anisiewiczem oraz Dyrektor Przedszkola w Rybnie – Joanną Psiuk. Medale, nagrody oraz poczęstunek dla zawodników został sfinansowany ze środków funduszu sołeckiego.

Przedstawiamy klasyfikację końcową:

3.Andrzej Psiuk

Najstarszy zawodnik: Leon Mederski

Najmłodszy zawodnik: Antoni Fijałkowski

Po biegach odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez mieszkańców Grąd. Odbyły się sportowe konkurencje tj.: przeciąganie liny czy rzut kaloszem do beczki. Uczestnicy festynu mogli korzystać z obfitego bufetu oraz grilla, a podczas imprezy przygrywał wszystkim Dyrektor Gminnej Publicznej Biblioteki w Rybnie – Jarosław Rolkowski.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz