Grądy: Nowa instalacja elektryczna w remizie

Opublikowano 2020-05-11 14:28:02. Artykuł wyświetlono: 1231 razy.

W dniu 11.05.2020r. odbył się odbiór inwestycji polegającej na zmianie instalacji elektrycznej w budynku Remizy OSP w Grądach w ramach Funduszu Sołeckiego Sołectwa Grądy.

W odbiorze uczestniczył Wójt Gminy Rybno - Pan Tomasz Węgrzynowski, Pan Artur Żyłka – Kierownik Referatu UG, Pan Mirosław Remus - Sołtys Sołectwa Grądy, Pan Mariusz Czarnecki - Wykonawca. Odbiór dotyczył wymiany instalacji oświetleniowej wraz z montażem lamp typu LED, wymiany instalacji gniazdkowej wraz z kompleksową wymianą rozdzielni elektrycznej oraz pomiaru zerowania instalacji gniazdkowej. Łączna wartość inwestycji wynosiła: 8000,00 zł. Wykonana inwestycja przyczyni się do poprawy warunków użytkowania budynku Remizy przez mieszkańców.