www.gminarybno.pl

Drukuj

GSZS Delfin Rybno ze srebrnym medalem

Opublikowano 2017-03-20 12:06:24. Artykuł wyświetlono: 466 razy.

W sobotę, 18 marca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się III Rzut Ligi Międzyszkolnej Młodzików i Młodziczek w zapasach - styl klasyczny oraz mini zapasy. W zawodach udział wzięło 75 zawodników z Gminy Rybno, Lidzbarka Warmińskiego, Olsztyna, Drogoszy, Elbląga, Nowego Miasta Lubawskiego czy Karolewa.

W turnieju stoczono 90 walk, a nagrody najlepszym zawodnikom wręczali: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Radny Gminy Rybno – Czesław Mederski, Dyrektorzy SP w Rumianie – Hanna Kirchhof i Stanisław Szulwic oraz Kierownik OSiR – Hanna Bem. Zawody sędziowali: Andrzej Olszewski, Michał Olszewski, Bolesław Jurewicz, Emilian Rutkowski.

Klasyfikacja końcowa:

24kg:
1.Oliwier Krajzewicz (Sokół Lubawa)
2.Zuzanna Baraniuk (Warmia Lidzbark Warmiński)

32kg:
1.Paweł Jeliński (Budowlani Olsztyn)
2.Bartosz Sobolewski (Warmia Lidzbark Warmiński)
3.Hubert Parzych, Oliwier Wieczorek (Warmia Lidzbark Warmiński)

32 kg:
1.Kamil Bojarowski (GSZS Delfin Rybno)

35 kg:
1.Maksymilian McGowan (Olimpia Elbląg)
2.Hubert Jabłoński (Sokół NML)
3.Emil Wojsiat (Warmia Lidzbark Warmiński), Denis Shepetun (Sokół NML)

37 kg:
1.Klaudia Świniarska (GSZS Delfin Rybno)
2.Karolina Monczkowska (GSZS Delfin Rybno)
3.Monika Rozentalska (GSZS Delfin Rybno)

38 kg:
1.Łukasz Mejda (Sokół Lubawa)
2.Patryk Bober (Iskra Drogosze)
3.Tymon Zawadzki (Sokół Lubawa), Norbert Welc (Warmia Lidzbark Warmiński)

38 kg:
1.Maciej Szmyd (Orzeł Karolewo)
2.Teodor Sadowski (Warmia Lidzbark Warmiński)
3.Nikodem Zawadzki, Jakub Łupaczewski (Sokół Lubawa)

39 kg:
1.Nikodem Lewicki (Sokół Lubawa)
2.Wiktoria Trawińska (Warmia Lidzbark Warmiński)

40 kg:
1.Piotr Jaczun (Budowlani Olsztyn)
2.Krzysztof Adamkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński)
3.Michał Szukis (Warmia Lidzbark Warmiński)

40 kg:
1.Agata Cieszniewska (GSZS Delfin Rybno)

42 kg:
1.Rafał Wangin (Warmia Lidzbark Warmiński)
2.Wiktor Żukowaski (Budowlani Olsztyn)
3.Igor Ewertowski (Sokół Lubawa), Karol Jelonek (GSZS Dlefin Rybno)

44 kg:
1.Marta Machowicz (Warmia Lidzbark Warmiński)
2.Amelia Chyrzyńska (GSZS Delfin Rybno)
3.Weronika Rucińska (GSZS Delfin Rybno)

47 kg:
1.Hubert Januszewski (Sokół Lubawa)
2.Sebastian Wesołowski (Budowlani Olsztyn)
3.Jerzy Wachniewski-Zapała (Olimpia Elbląg), Jakub Walczyński (Warmia Lidzbark Warmiński)

48 kg:
1.Marta Rozentalska (GSZS Delfin Rybno)
2.Anna Rozentalska (GSZS Delfin Rybno)

51 kg:
1.Olgierd Borzyński (Warmia Lidzbark Warmiński)
2.Maja Rozentalska (GSZS Delfin Rybno)

52 kg:
1.Aleksandra Dłuska (Iskra Drogosze)

53 kg:
1.Filip Łużyński (Sokół Lubawa)
2.Łukasz Stawiarski (Sokół Lubawa)
3.Franciszek Jaczun (Budowlani Olsztyn)

57 kg:
1.Aleksandra Bartczak (Warmia Lidzbark Warmiński)
2.Ewa Rozentalska (GSZS Delfin Rybno)

59 kg:
1.Dawid Kapuściński (Warmia Lidzbark Warmiński)
2.Jakub Kłosowski (Sokół Lubawa)
3.Jakub Borkowski (GSZS Delfin Rybno), Kamil Nowak (Warmia Lidzbark Warmiński)

62 kg:
1.Ewelina Ziółkowska (Sokół NWL)

66 kg:
1.Piotr Wesołowski (Budowlani Olsztyn)
2.Jordan Osmański (Sokół NML)
3.Igor Fesnak (Warmia Lidzbark Warmiński), Kamil Tużyk (Olimpia Elbląg)

67 kg:
1.Patrycja Szymańska (Orlik Nawiady)

73 kg:
1.Konrad Łazarczyk (Orzeł Karolewo)
2.Łukasz Emilianowicz (Budowlani Olsztyn)
3.Bartłomiej Bosak (Warmia Lidzbark Warmiński)

100 kg:
1.Patryk Szulwic (GSZS Delfin Rybno)

Klasyfikacja drużynowa:
1.LUKS Warmia (Lidzbark Warmiński)
2.GSZS Delfin Rybno (Rybno)
3.MLKS Sokół (Lubawa)

Organizatorami mistrzostw byli: Urząd Gminy Rybno, Warmińsko – Mazurski Związek Zapaśniczy, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie, Gminny Szkolny Związek Sportowy „Delfin” Rybno, Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie oraz Starostwo Powiatowe w Działdowie.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz




 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka