www.gminarybno.pl

Drukuj

Hartowiec mistrzem Zimowych Igrzysk Wsi

Opublikowano 2017-03-14 10:22:35. Artykuł wyświetlono: 873 razy.

W niedzielę, 12 marca o godz. 14:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyły się Zimowe Gminne Halowe Igrzyska Wsi, w których udział wzięło 5 sołectw: Rybno, Hartowiec, Tuczki, Żabiny i Koszelewy.

Przedstawiamy wyniki w poszczególnych konkurencjach:

Trójbój dla sołtysów:
1.Henryk Wiśniewski (Rybno)
2.Bogdan Kopański (Hartowiec)
3.Adam Kasprowicz (Koszelewy)
4.Edmund Gajek (Żabiny)
5.Krystyna Brzezińska (Tuczki)

Wielobój rodzinny:
1.Rodzina Trzcińskich – Katarzyna, Mirosław i Filip (Hartowiec)
2.Rodzina Nazar – Monika, Paulina i Paweł (Rybno)
3.Rodzina Burakowski – Teresa, Wojciech i Tomasz (Koszelewy)
4.Rodzina Pletów – Hanna, Wojciech i Emilia (Tuczki)
5.Rodzina Gajek – Szymon, Agata i Edmund (Żabiny)

Podnoszenie odważnika do 75 kg:
1.Ireneusz Ziółkowski (Rybno)
2.Mariusz Rzymowski (Koszelewy)
3.Jacek Samulewski (Tuczki)
4.Paweł Jankowski (Hartowiec)
5.Michał Rogoziński (Żabiny)

Podnoszenie odważnika powyżej 75 kg:
1.Jacek Tański (Rybno)
2.Dariusz Ciżewski (Żabiny)
3.Tadeusz Sypuciński (Hartowiec)
4.Robert Gawryński (Tuczki)
5.Michał Chudziński (Koszelewy)

Tenis stołowy (kobiety):
1.Ewa Smoluch (Koszelewy)
2.Wiktoria Godlewska (Hartowiec)
3.Anna Orzechowska (Rybno)
4.Justyna Józefowicz (Tuczki)
5.Magdalena Choduń (Żabiny)

Tenis stołowy (mężczyźni):
1.Karol Bukowski (Hartowiec)
2.Marcin Kamiński (Rybno)
3.Marcin Grosz (Żabiny)
4.Mariusz Szatkiewicz (Koszelewy)
5.Wiktor Pleta (Tuczki)

Warcaby (kobiety):
1.Hanna Pleta (Tuczki)
2.Marzena Skwarska (Żabiny)
3.Natalia Zakrzewska (Hartowiec), Karolina Lelińska (Rybno)
5.Teresa Kasprowicz (Koszelewy)

Warcaby (mężczyźni):
1.Grzegorz Rozentalski (Żabiny)
2.Henryk Brzeziński (Tuczki)
3.Kazimierz Markowski (Hartowiec)
4.Grzegorz Kalisz (Koszelewy)
5.Mateusz Wantowski (Rybno)

Szachy (kobiety):
1.Bogumiła Kowalkowska (Hartowiec)
2.Kamila Szary (Rybno)
3.Teresa Burakowska (Koszelewy)
4.Lilia Ciżewska (Żabiny)
5.Justyna Grabicka (Tuczki)

Szachy (mężczyźni):
1.Wojciech Gontarz (Tuczki)
2.Kacper Szczawiński (Rybno)
3.Tomasz Burakowski (Koszelewy)
4.Marian Bółkowski (Hartowiec)
5.Leszek Chmieliński (Żabiny)

Drużynowy czwórbój seniorów 60+:
1.Irena Dudzińska, Zdzisława Piórkowska, Józef Nowicki i Alfred Witkowski (Rybno)
2.Adela i Jerzy Marchelek oraz Maria i Zdzisław Plewka (Hartowiec)
3.Honorata i Zdzisław Zarzyccy, Urszula Potorska, Zbigniew Zdunek (Żabiny)
4.Krystyna i Kazimierz Stodolscy, Janina Szulc, Ryszard Rychter (Tuczki)
5.Kazimiera i Tadeusz Cioch oraz Stanisława i Zbigniew Kowalewscy (Koszelewy)

Przeciąganie liny:
1.Hartowiec
2.Żabiny
3.Tuczki
4.Rybno
5.Koszelewy

Końcowa klasyfikacja sołectw:
1.Hartowiec (65 pkt.)
2.Rybno (61 pkt.)
3.Żabiny/Tuczki (40 pkt.)
5.Koszelewy (35 pkt.)

Podsumowania Zimowych Gminnych Halowych Igrzysk Wsi dokonał Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski wraz z Kierownik OSiR-u – Hanną Bem, a także wraz z Radnymi Gminy Rybno – Dariuszem Tarą, Bogdanem Wantowskim oraz Radnym Powiatu Działdowskiego – Januszem Kaczmarkiem. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale, a każde sołectwo piękny puchar. Za dwa tygodnie najlepsi zawodnicy pojadą do Nidzicy na Wojewódzkie Zimowe Halowe Igrzyska Wsi. Hanna Bem składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli zorganizować igrzyska.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 




 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka